צל"ש לביטוח נסיעות חו"ל של AIG

אחד הטיפים החשובים בנוגע להפעלת ביטוח נסיעות – הוא לא להמתין ליום הטיסה, אלא להפעיל את הביטוח החל מרגע קניית כרטיסי הטיסה והזמנת בתי המלון, שכן כבר ניתן לקבל החזר על ביטול נסיעה מסיבות רפואיות.

כך, חברת הביטוח AIG שיפרה מאוד את האפשרות להזמין ביטוח נסיעות חו"ל, וגם להפעיל את ביטוח הנסיעות שמוקנה למחזיקי כרטיסי האשראי. לקראת נסיעה לחו"ל הפעלתי את הביטוח החינמי בהסדר כרטיס האשראי שלי, אך בשל שפעת קשה של רעייתי, נאלצנו לבטל את הנסיעה. קיבלנו אישורי מחלה ל- 5 ימים מרופאת המשפחה וכן אישור כי רעייתי אינה יכולה לטוס.

מאמר והזמנו מלון בתעריף שאינו מאפשר ביטול, שילמנו את מלוא עלות המלון וכן דמי ביטול בגין כרטיסי הטיסה.

התקשרתי למוקד של חברת AIG, ושם נמסר לי כי בהתאם לתנאי הפוליסה, נדרש אשפוז כמצדיק החזר עלויות ביטול נסיעה, אך הם מוכנים לבדוק את הענין. הגשתי את מסמכי התביעה באמצעות ממשק אינטרנטי נח. לאחר בדיקה קצרה שנערכה מספר ימים, קיבלתי במייל אישור כי לפנים משורת הדין אישורו החזר של מלוא עלויות ביטול הנסיעה!

כל מי שהתנהל מול חברות ביטוח, יודע שהן בדרך כלל מחפשות סיבות לא לשלם, גם אם הפוליסה קובעת מפורשות שמגיע פיצוי, כך שזה בהחלט ראוי להערכה, שבניגוד לתנאי הפוליסה, אישרו את מלוא התשלום. אנחנו מפרגנים ונותנים צל"ש לחברת הביטוח. כשמגיע, מגיע.

אנחנו מפנים אתכם למאמר נוסף, של אתר טייל, שמרחיב עוד יותר את הנושא המורכב והחשוב של ביטוח נסיעות לחו"ל. מומלץ בחום לקרוא לפני שאתם רוכשים את הפוליסה וכמובן, לפני שאתם יוצאים לטיסה הבאה שלכם.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *