מבחן השוקה של ביטוח ישיר – ביטוח רכב מוזל

ביטוח ישיר - ביטוח רכב

ביטוח ישיר מתפארים במבחן השוקה – בו הם מתחייבים למחיר הזול ביותר. החלטנו לבדוק. כמו כל שנה, לפני מועד תום ביטוח הרכב, פניתי למספר חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח, לקבל הצעות לביטוח הרכב לשנה הקרובה. זה כבר לא מפתיע לגלות את הפערים של עשרות האחוזים בין הצעה להצעה. בין היתר קיבלתי הצעה מביטוח ישיר שעמדה על כ- 5,000 ש"ח לביטוח מקיף. בסופו של דבר ערכתי את הביטוח דרך אחת מסוכנויות הביטוח, שהצעה היתה כמעט מחצית מההצעה של ביטוח ישיר, ואף עם תשלום השתתפות עצמית נמוך משמעותית לעומת ההצעה של ביטוח ישיר.

ביטוח ישיר – אכן שילמו 100 שקלים

ביטוח ישיר - ביטוח רכב

ביטוח ישיר. צילום מסך – אתר החברה

אחרי שערכתי את הביטוח,שמעתי במקרה ברדיו את הפרסומת של ביטוח ישיר במסגרת מבחן השוקה, לפיו אם עורכים את הביטוח אצל סוכן הביטוח, שנתן הצעה נמוכה מזו שלהם, ועוד מספר תנאים, אזי ביטוח ישיר שולחת שיק ע"ס 100 ש"ח.

התקשרתי לשירות של ביטוח ישיר, שם לא ממש ידעו על מה אני מדבר, ואחרי שהועברתי לנציג אחר, נאמר לי כי אכן צריך לשלוח את המסמכים המעידים על עמידה בתנאי המבצע, והנושא יבדק.

יש להניח שבנקודת זמן זו חלק ניכר מהפונים נושרים, אבל אני שלחתי את המסמכים המבוקשים ולאחר מספר ימים התקשרו לבשר כי אכן אני עומד בתנאים ואקבל את התשלום. אחרי כחודש ימים, הגיעה מעטפה בדואר עם שיק ע"ס 100 ש"ח, ללא כל מכתב נילווה…היה שווה ובהחלט מגיע לחברה מילה טובה על כך שעמדו במה שהבטיחו בפרסום. אמנם לא היו הזולים ביותר, אבל שילמו את הפיצוי המבוקש

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *