כלל פיננסים – קשה להשתחרר

 להלן מובאת תלונה של לקוח כלל פיננסים:

אני לקוח של כלל פיננסים מעל שנתיים במסחר העצמאי בארץ.

מזה כחודש, מידיי יום העברתי בקשה לכלל פיננסים למשוך את התיק שלי לטובת ניהול בבנק .

מאז 1.2.12 פניתי לכלל בפקסים ובמיילים ובטלפון לטובת ניוד התיק אולם הם סירבו  לנייד את התיק שלי בטענות שונות,

סירבו לתת לי לדבר עם מנהל, והתיק היה תקוע מבלי שיש לי אפשרות לסחור בו כמעט חודש!!!
מדובר בעבירה בוטה על החוק.
דיברתי עם נציגה בשירות לקוחות כלל פיננסים בשם ענבל מוחה – וזו סירבה לתת לי מנהל ודוחה אותי מידיי יום בתירוצים שונים ומשונים.

באותם שיחות יומיות שלי ולעיתים גם כמה פעמים ביום  עם הגב' ענבל מוחה משירות לקוחות כלל פיננסים,שהבטיחה לי" מידיי יום שהתיק יועבר עוד היום אין לך מה לדאוג ", כמובן בדיעבד התברר שמדובר בשקר גס!
בסוף,החשבון שלי הועבר לבסוף לאחר איחור של כמעט 30 יום ממועד הראשון לבקשתי, ולאחר אין ספור צלצולים לשירות לקוחות,

ב-,26.2 לאחר חודש כמעט מבקשתי לעבור ולאחר שכלל פיננסים עשו שימוש בכספי חודש שלם ללא מצלצל אליי מנהל חדר העיסקאות בכלל פיננסים ,(שמו דוד רוקח)ומודיע לי שמאחר וחשבוני הועבר באיחור של חודש, " הפיצוי המקסימלי שאוכל לקבל במקרה זה של איחור בחודש בניוד התיק הוא קפה ומאפה !!!!! "

כמובן שסירבתי לפיצוי המעליב הזה ועד עכשיו אני נושא את העלבון מאותה השיחה המעליבה הזו.

אציין כי במהלך החודש הזה נמנעתי לבצע פעולות בתיק העצמאי שלי מאחר והוסבר לי לא אחת כי כל פעולת קנייה או מכירה שאבצע תגרום לתיק שלי להתעכב מלעבור לבנק כמו שביקשתי

צוות העקשן הפנה את התלונה אל כלל פיננסים, אשר העבירה באמצעות משרד יחסי הציבור שלה, את התגובה הבאה:

"עקב חוסר ודאות בזיהוי הלקוח וחתימתו בעת מתן הוראת ההעברה, חל עיכוב בטיפול בהעברת הניירות. לאחר הסדרת הנושא הועברו הניירות לבנק והחשבון נסגר תוך 10 ימים. אנו מצרים על העיכוב ומבקשים לציין כי החברה לא גבתה עמלות על התקופה המדוברת וכמובן שלא נעשה כל שימוש בכסף בחשבון".

בבירור נוסף שערך צוות העקשן עם הלקוח, טוען הלקוח כי בידיו אסמכתאות למשך העיכוב, ולא מדובר ב- 10 ימים. אגב, גם עיכוב של 10 ימים אינו מוצדק ולא צריך להיות מקובל על אף אחד שמעביר כספים לניהול גוף פיננסי.

הצענו לכלל פיננסים, באמצעות משרד יחסי הציבור, להעניק פיצוי ראוי ללקוח ולשמש כ"מתווכים" לצורך סיום הפרשה בצורה מכובדת, אך עד כה לא התקבלה תגובה להצעה זו.

לשיפוטכם.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *