כמה עולה שעת ייעוץ במשכנתא

כמובן שייעוץ משכנתא עולה כסף, אבל הוא גם חוסך לרוכשי הדירות אלפי שקלים, כאשר היועץ ממליץ על המסלול משכנתא מתאים ומשתלם עבור רוכשי הדירות.
יעוץ המשכנתאות מלווה את לוקחי המשכנתא לאורך כל התהליך, ומצליח להביא לחסכון גדול בתשלומים.
מספרם של יועצי המשכנתאות הולך וגדל, גם מספרם של האנשים שפונה לקבלת ייעוץ בנוגע למשכנתא – הולך וגדל. אנשים שמעוניינים ברכישת דירה הגיעו למסקנה שהכי כדאי ומשתלם להם להיעזר ביועץ משכנתאות, לפני שהם מגיעים לנציג בנק לקבלת משכנתא. יועץ משכנתאות יכול לייצג את האינטרסים והכוונות של רוכשי הדירות בפני הבנק, בנוגע לקבלת משכנתא.

עכשיו, השאלה היא לאיזה יועץ לפנות ומה העלויות של כל העסק הזה?

כמה עולה שעת ייעוץ במשכנתא

איך מתבצע הייעוץ?

יועץ משכנתאות מכיר טוב את כל עולם המשכנתאות והבנקים. בשיחת ייעוץ עם יועץ משכנתאות הוא יציע לרוכשי הדירות מגוון מסלולים, ריביות שונות ואחוזים שונים.
אפשר לקבל מיועץ משכנתאות גם רק פגישת ייעוץ אחת ללא התחייבות להמשיך הלאה.
אם אחרי פגישת ייעוץ אחת תבקשו להמשיך את התהליך תקבלו מיועץ המשכנתאות ליווי מלא וצמוד בכל מה שקשור לתהליך. היועץ ידאג למילוי הטפסים הרלבנטיים, הגשת הטפסים וניהול משא ומתן מול הבנק.
יועץ משכנתאות יכול להציע סוגים שונים של שירותים וחבילות, בעלויות משתנות וכך רוכשי הדירות יכולים לבחור את המסלול והחבילה המתאימה להם.

למה מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות הוא אדם מנוסה שעבר את ההכשרה המתאימה לכך וסגר מספר רק של עסקאות משכנתא שונות ומגוונות. בגלל הניסיון שיש ליועץ המשכנתאות והכרת המערכת מקרוב התהליך נעשה פשוט ונוח.
כאשר רוכשי דירה שמעולם לא לקוחו משכנתא, ולא מכירים את מהערכת, המושגים והמסלולים הדבר הנכון ביותר שיעשו, לקחת יועץ משכנתאות מנוסה. לכן הבחירה ביועץ משכנתאות היא מאוד מומלצת עבור כל מי שעוד בפני לקיחת משכנתא.
נכון שיועץ משכנתאות עולה כסף וזה הוצאה נוספת בתוך כל ההוצאות על רכישת הדירה, אבל יועץ משכנתאות יכול לחסוך לרוכשי הדירות המון כסף בכל תהליך לקיחת המשכנתא. הוא מכוון אתכם על עבר המשכנתא הטובה ביותר עבור רוכשי הדירות.

עלויות של יועץ משכנתאות

כשבוחרים יועץ משכנתא, לקבוע עמו פגישה אחת, או לקחת את המסלול הרחב והחבילה הגדולה שיועץ המשכנתאות מציעה. תמיד כדאי לקחת לפחות פגישת ייעוץ אחת על מנת להכיר את היועץ, להבין במה מדובר ולהבין את כל תהליך לקיחת המשכנתא.

מחיר של שעץ ייעוץ אצל יועץ משכנתאות משתנה מיועץ ליועץ או מחברה לחברה. המחיר מונע מכמה גורים. מחיר התחלתי לפגישה ייעוץ יהיה בסביבות 500 שח ומעלה.
בפגישת הייעוץ תקבלו תמונה רחבה יותר על התהליך, תקבלו מגוון מסלולים והצעות. המחיר הסופי הוא לפי בחירת המסלול והחבילה שאתם בוחרים.

באדיבות: מכללת חשב – לימודי הנהלת חשבונות

רוצים לפרסם כתבה? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה? שתפו לחבר!