כמה עולה לנו מימון בעת רכישת רכב חדש

הסיבה הראשונה: התחלואה והחשש להשתמש בחבורה ציבורית והסיבה השנייה: יותר משתלם לקנות רכב חדש! במיוחד עם עסקאות מימון ואפשרויות תשלום גמישות, זאת הסיבה למה כדאי לרכוש רכב חדש באמצעות מימון.
בגלל שעל מחיר המכוניות החדשות בארץ יש מסים גבוהים, קניית מכונית חדשה בארץ היא נטל כספי כבד, ולכן נאלצים הרוכשים לפנות למקורות מימון על מנת לרכוש מכונית חדשה. גם כאלה שכן יכולים להרשות לעצמם לרכוש מכונית חדשה, עשויים לעיתים להעדיף קבלת מימון. מהסיבה הזו מציע ענף המימון מגוון רחב של אפשרויות.

כמה עולה לנו מימון בעת רכישת רכב חדש

מה זה המושג מימון

מימון לרכב זה תכנית תשלומים. יבואנית הרכב או חברת הליסינג מציעות עבור הקונה תכנית מימון, שזה בעצם כמות אחוזים מסוימת בשווי הרכב. כאשר מגיעים למימון, על הלקוח להגיע עם סכום מסוים, כמעט 50%, וחברת הליסינג או חברות רכישת הרכב מציעות את שאר הסכום עבור הרכישה, באמצעות פריסת תשלומים נוחה.

יש סוגים שונים של מקורות מימון

  • מימון בנקאי – הגשת בקשה להלוואה.
  • מימון חוץ בנקאי – אפשר לקבל הלוואת מימון לרכב חדש אצל מוסדות פיננסיים שאינם בנקים.
  • מימון לרכב באמצעות חברת כרטיסי האשראי – מי שמחזיק בכרטיס אשראי יכול כיום הלוואות לרכישת רכב כחש.
  • מימון לרכב באמצעות קופות הגמל וחברות הביטוח – אם יש לכם קרן השתלמות, קופת גמל או חיסכון לפנסיה באמצעות חברות הביטוח וקופות הגמל תקבלו הלוואה לשם מימון לרכב.
  • חברות המימון הישיר – החלופה הנוספת בתחום מימון רכב הן חברות המימון הישיר.
  • מימון לרכב באמצעות חברות הליסינג ויבואני הרכב – כחלק מחבילת השירות של יבואן רכב, הוא מעניק בדרך כלל ללקוחות את האפשרות לרכוש מימון כסיוע בדרך לרכישת הרכב

מה העלויות?

מימון רכב משתנה בהתאם ליכולת הכלכלית של הלקוח וסכום ההחלתי שיש לו. יש נטייה להתגמש ולנסות להגיע לגמישות מסוימת בנוגע למחיר, אך לא תמיד זה אפשרי.
יש המון מקומות שמציעים ללקוחות גם 100% מימון. איך זה מתבצע? באמצעות פריסת תשלומים גדולה יותר (80 עד 100 תשלומים חודשיים). כמובן שהמחיר משתנה מרכב לרכב.
הבקשה למימון הנפוצה ביותר היא, מימון ראשוני של 50% מערך הרכב. ככל שהתקציב הראשוני גבוה יותר סכום המימון קטן יותר וכך גם מספר התשלומים וסכום ההחזר.
בכל אתר של יבואני רכב וחברות ליסינג יש מחשבוני מימון, וכך באמצעות מחשבונים אלה כל אחד יכול לחשב את סכום המימון הצפוי בהתאם לסכום ההתחלתי.

למי מתאים מימון?

אפשרות המימון מתאימה לכל אדם שצריך רכב ושיש לו תקציב של לפחות 30% מערך הרכב שאותו הוא רוצה לרכוש. אפשר למצוא פתרונות מימון רבים אבל המחיר ואפשרויות המימון ישתנו בהתאם לשנת הרכב והקלומטרז'.

רוצים לפרסם כתבה? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה? שתפו לחבר!