כמה עולה כרית היריון

כרית היריון תוכננה והונדסה במיוחד בשביל האישה ההרה שנמצאת בהריון בחודשים מתקדמים וסובלת מכאבים בשעות השכיבה על מיטה. כאבי גב, כאבי בטן, אי נוחות, חוסר שינה, אי מציאת תנוחה נכונה ועוד תלונות רבות.
עם השינויים הרבים העוברים על הגוף במהלך ההיריון, מגיעים גם רגעים של חוסר נוחות ולילות ללא שינה. ההריונית הממוצעת מחליפה כאינספור תנוחות במהלך הלילה על מנת למצוא את הדרך המהירה ביותר להירדם.
כרית הריון היא סוג של כרית המעניקה תמיכה לגוף האישה ההרה .

כרית היריון

כריות הריון הן דרך מצוינת לישון טוב בלילה. הם יכולות לעזור להקל על כאבי גב, וכאבי צוואר. כריות היריון יכולות גם לעזור להקל על הלחץ על הבטן על ידי מתן תמיכה לראש, לרגליים ולגב.
כריות הריון מגיעות במגוון צורות וגדלים. חלקם מיועדים לשימוש על ידי נשים בהריון בלבד בעוד שאחרים יכולים לשמש אנשים מכל הצורות והגדלים הזקוקים לתמיכה נוספת בזמן שינה על הצד או הגב.
מחירן של כריות הריון משתנה בהתאם לגודל, לעיצוב ולחומר המשמש וכן למקום רכישתן. טווח המחירים של כריות הריון רחב ובהתאם לסוג ואיכות הכרית שמחפשים. חלקם זולים יותר מאחרים, אבל אולי הם לא מציעים כל כך הרבה תמיכה.

החומרים שמהם עשויות הכריות

כאשר בוחרים כרית היריון, כדאי לבחור בכרית איכותית. כרית שהכיסוי שלה עשוי מבד נעים למגע, טבעי, ורך. בד שהוא סינטטי או מחוספס יכול לגרום לגירוי של העור ולאי נוחות. בחירת בד סינטטי יכול להפוך את חווית השימוש בכרית ללא נעימה ולא נוחה. צריך תמיד לבדוק היטב את הרכב הבד.
מילוי הכרית – המילוי משפיע על רכות הכרית וכמה תמיכה היא תספק.

גודל הכרית

יש סוגים שונים וצורות שונות של כריות. ניתן להתאים את הכרית לצורך הספציפי של ההריונית, למשל: צורך לתמיכה בשכיבה על הגב או על הצד, צורך לתמיכה בהישענות על הספה וגם בהנקה.
קיימות כריות באורך גוף של אדם המספקת תמיכה לכל הגוף, ויש כריות קטנות לתמיכה באזורים ספציפיים. הגודל והצורה גם הם משפיעים על המחיר.

שימושים שונים לכרית

כרית התמיכה משמשת בעיקר את ההריוניות לשינה בלילה, אך לא רק, השימוש בכרית תמיכה מיועד גם לישיבה על ספה, המעבר בין הספה לעמידה לפעמים קשה לאשה ההריונית , כמו גם הישיבה הממושכת על הספה לא קלה ולפעמים גם לא בריאה לאישה בהריון, ולכן השימוש בכרית השינה מרכך את הישיבה הממושכת ומקל על כאבי הגב והרגליים שנתמכים על ידי הכרית.

תווך המחירים

המחירים של הכרית היריון מתחילים מ – 200 שח ומעלה.

רוצים לפרסם כתבה? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה? שתפו לחבר!
כמה עולה השתלת שיניים

כמה עולה השתלת שיניים

השתלות שיניים הן דרך מצוינת להחליף שיניים חסרות, אך הן עשויות להיות יקרות. עלות השתלת שיניים משתנה בהתאם לסוג השתל ולחומרים בהם נעשה שימוש. השתלת

למאמר המלא »
כרית היריון

כמה עולה כרית היריון

כרית היריון תוכננה והונדסה במיוחד בשביל האישה ההרה שנמצאת בהריון בחודשים מתקדמים וסובלת מכאבים בשעות השכיבה על מיטה. כאבי גב, כאבי בטן, אי נוחות, חוסר

למאמר המלא »