כמה עולה טיסה לאירלנד?

הטיסה הממוצעת מישראל לאירלנד היא כ-450 דולר. למעשה זה יחסית זול, כי טיסה מארה"ב לאירלנד יכולה לעלות בכל מקום בין 700 ל-2,000 דולר. המחיר תלוי במספר גורמים כמו חברת תעופה, תקופה בשנה ומסלול.
בעונות מסוימות של השנה, טיסה לאירלנד תעלה לכם בין 600 ל-1,200 דולר. המחיר תלוי בתאריך הנסיעה, בחברת התעופה ובשדה התעופה.
הטיסות הזולות ביותר נמצאות בדרך כלל בעונת השיא – נובמבר עד מרץ. טיסות יכולות להיות זולות יותר גם אם תזמינו אותן מראש, נשארים יותר ממוצאי שבת וטסים ביום ראשון בבוקר או טסים בשישי בערב.

כמה עולה טיסה לאירלנד

מה עושים באירלנד?

אירלנד – אי הירוק , אי שבו תמצאו נופים ירוקים וקסומים. אירלנד היא אי שתושביו חוו כיבוש ממושך, והצליחו וניסו, בעזרת הטבע הפראי והקסום להמציא עצמם מחדש.
יש משהו באי זה ששואב את המבקר בו אל נבכי העבר, היסטוריה רווית מלחמות ומאבקים המשולבת בדרך נפלאה בסיפורי אגדות על פיות, הם הגמדים האיריים הטובים.
נההיסטוריה של אירלנד מהתקופה הקלטית הקדומה ועד ה"נמר הקלטי המתעורר" של העת החדשה היא מרתקת. ההצלחה הכלכלית, שהתגלתה במערומיה, הובילה למעין מוסכמה, על פיה, אירלנד שבה לתקופת הזוהר הקלטית, שהתבטאה בעושר כלכלי אך בעיקר בעושר תרבותי.

התפתחותה ההיסטורית של אירלנד

התפתחותה ההיסטורית של אירלנד מאותה תקופת זוהר שבה שלטו באירלנד שבטים מקומיים (גאלים), דרך הופעתו של סט. פטריק, פטרונה של אירלנד, כיבושה של אירלנד ע"י הנרי ה- 2 , מאבקה המתמיד לעצמאות ועד ימינו.
בטיול באירלנד תזכו לחוות מפגש עם נופים בראשיתיים עוצרי נשימה, עיירות ציוריות וקסומות ואתרים ארכיאולוגיים. וגם תכירו את הנופים הקסומים שיש לאי להציע: הצוקים הנופלים בצורה חדה לאוקיינוס האטלנטי, האגמים הרבים המשובצים על רקע ירוק העד, הטירות הקסומות ועוד.

כמו כן, תוכלו לבקר בעיירות הקטנות הצבעוניות, שהינן חלק בלתי נפרד מהנוף של מערב אירלנד. אירלנד היא גם ערש התרבות הקלטית, ושרידים מרשימים מאותה תקופה יוצגו וישולבו בביקורים באתרים הנזיריים המרתקים. הסופרים והמחזאים של אירלנד הם מהידועים והמשפיעים ביותר עד עצם היום הזה על סופרים וקוראים כאחד. במהלך הטיול תוכלו לחזות בחשובים מבניהם כמו: ג'ונתן סוויפט (מסעות גוליבר); ג'יימס ג'ויס (יוליסס); אוסקר ויילד (תמונתו של דוריאן גריי), ג'ורג' ברנרד שו (פיגמליון) ועוד.

ביקור באירלנד חושף בפנינו את מקומו של הפאב בחברה האירית: מקומות בילוי המנקזים לתוכם שאיפות, מטרות, צרכים ומשמעויות של יחידים בחברה ועבורם. נושא זה יוצג הלכה למעשה במסגרת הטיול הייחודי והמקיף לאירלנד ולצפון אירלנד.

 

רוצים לפרסם כתבה? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה? שתפו לחבר!
כמה עולה טיסה לאירלנד

כמה עולה טיסה לאירלנד?

הטיסה הממוצעת מישראל לאירלנד היא כ-450 דולר. למעשה זה יחסית זול, כי טיסה מארה"ב לאירלנד יכולה לעלות בכל מקום בין 700 ל-2,000 דולר. המחיר תלוי

למאמר המלא »
כמה עולה עולה חופשה באטליה

כמה עולה עולה חופשה באטליה

איטליה היא מדינה באירופה הידועה בתרבות ובהיסטוריה העשירה שלה. יש בו הרבה נקודות ציון יפות ששווה ביקור. אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר באיטליה היא רומא,

למאמר המלא »