כמה עולה התקנת מזגן

כאשר רוכשים מזגן חשוב לעשות את ההתקנה ע"י מתקין מקצועי. מזגן מכל סוג נדרש להתקנה ע"י מתקין מקצועי. סוג ההתקנה נקבע לפי סוג המזגן שרכשתם. את המזגן אם יכולים להתקין באמצעות מתקינים של חברות המזגנים השונות העוסקות בשיווק מזגנים וגם ע"י מתקין פרטים שאתם בוחרים.

כמה עולה התקנת מזגן

מה חשוב לדעת לגבי עלויות התקנה

המחיר של ההתקנה תלוי מאוד בסוג המזגן שרכשתם ובגודל המזגן. את המחיר הסופי של המזגן יכול לקבוע אך ורק המתקין של המזגן.
לעיתים יש תוספות מחיר שונות שנלוות למחיר הבסיסי של התקנת מזגן. התוספות שעלולות לייקר את ההתקנה: קידוחים בקירות בטון, צורך בנצרת ארוכה יותר, התקנת מעבים בקומות גבוהות ועוד גורמים.
אם המרחק בין היח' החיצונית והמאייד גדול מ-2 מטרים, ויהיה צורך בתוספת לצנרת, אם תידרשו לתוספת של נקודת חשמל, קידוח בקירות בטון במקרים בהם צריך להעביר את הצנרת דרך קיר בטון ולא דרך קיר בלוקים, צינור ניקוז למים במקומות גבוהים במיוחד, חיפוי והסתרת צנררת – לכל הגורמים הללו יש תוספת מחיר שנקבעת ע"י המתקין.

עלויות התקנה – טווח מחירים

כפי שצוין כבר קודם, עלויות ההתקנה תלויות מאוד בסוג וגודל המזגן, כאשר לכל גודל מזגן קיים טווח מחירים:
עלות התקנה של מזגן 1 כ"ס עד מזגן 3.5 כ"ס נעה בין 600 ל- 1,200 שקלים, כאשר העלות הנמוכה יותר מתייחסת לדגם כזה או אחר של מזגן עילי 1 כ"ס ואילו העלות הגבוהה יותר מתייחסת למזגן עילי 3.5 כ"ס

עלות התקנה של מזגן בהספק כוח העולה על 3.5 כ"ס נעה בין 1,200 ל-1,500 שקלים
עלות התקנה של מזגן מיני מרכזי נעה בין 4,000 ל-6,000 שקלים. עלות ההתקנה הבסיסית כוללת: עד 3 מטר צנרת, עד 4 פתחי אספקה, עד 8 מטר של תעלה שרשורית, פתח אוויר חוזר הכולל גריל דקורטיבי ועוד.

אסור להתפשר על שירות התקנה.

התקנה לא מקצועית של מזגנים יכולה להשפיע על יכולות העבודה של המזגן. התקנה לא מקצועית יכולה לגרור אחריה תקלות חוזרות העלולות להתרחש על רקע ההתקנה הלקויה. התקלות הנפוצות ביותר הנגרמות ע"י התקנת מזגן לא מקצועית הן: נזילת מים בתוך הבית ובריחת גז או קרור/חימום לקויים.
התקנת מזגנים באופן לא מקצועי עלולה להוביל לגרימת נזק בלתי הפיך למבנה הדירה וזאת במקרים של קצר חשמלי אשר יגרום לשריפה.
בכדי להימנע מהנזקים שעלולים לצוץ בגלל התקנה לא מקצועית, ובכדי להבטיח לעצמכם התקנה מקצועית ואמינה של המזגן, ההמלצה היא לשכור מתקין מקצועי עם ניסיון. כדאי גם לבקש ולקבל המלצות על המתקין. מומלץ גם לבקש מהמתקין אחריות בכתב.

עלויות ההתקנה של המזגן תלויות בכמה וכמה גורמים: סוג וגודל המזגן וזאת לצד מורכבות ההתקנה אותה ניתן לקבוע רק בשטח, ולכן, מומלץ להתייחס למחיר ההתקנה הנמסר לכם באופן טלפוני כמחיר הבסיסי להתקנת המזגן.

רוצים לפרסם כתבה? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה? שתפו לחבר!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
בניית צימר מעץ

כמה עולה לבנות צימר מעץ?

בוני צימרים מעץ צריכים לקחת בחשבון גורמים שונים כמו מיקום, אקלים ותקציב הפרויקט. ישנן אפשרויות רבות ושונות לבניית צימר מעץ כמו בקתת עץ, יורט, ואוהל.

למאמר המלא »
כמה עולה התקנת מזגן

כמה עולה התקנת מזגן

כאשר רוכשים מזגן חשוב לעשות את ההתקנה ע"י מתקין מקצועי. מזגן מכל סוג נדרש להתקנה ע"י מתקין מקצועי. סוג ההתקנה נקבע לפי סוג המזגן שרכשתם.

למאמר המלא »
כמה עולה סגירת חורף?

כמה עולה סגירת חורף?

מאמר זה יעזור לכם להבין את העלות של סגירת חורף. וגם יספק לך כמה טיפים שיעזרו לך לחסוך כסף. נלמד את היסודות כיצד לסגור את

למאמר המלא »