כמה עולה הדברת יונים

קיימות הרבה מאוד שיטות של הרחקה של יונים – אך לא כל השיטות יעילות וחלק גדול מהשיטות צריך להיות מתאים למקרה מסוים . לכן, יש צורך במומחה סילוק יונים שיבחן את השטח וימליץ לכם על הדרך הטובה ביותר של גירוש יונים עבור המצב הספציפי שלכם. מבין שלל מוצרים להרחקת יונים אפשר למצוא הרחקת יונים אלקטרונית, דוקרני הרחקת יונים, רשתות נגד יונים, ומוצרים שונים נוספים.
כמה עולה הדברת יונים

יונים שחיות בצמידות לבתי מגורים ולבניינים יכולות להקשות מאוד על חייהם של הדיירים. יונים עושות המון רעש ומלכלכות את המקומות שבהם הן משתכנות בפרט ואת הבניין בכלל. בנוסף, ידוע שיונים מעבירות מחלות וחיים לצידן מתקיימים תוך חשש מתמיד שתחלו חלילה באחת מהמחלות הללו, ולכן אנשים רבים בוחרים לעשות הדברת יונים, כדי למגר את היונים ולהרחיקן מסביבת מגוריהם.

הסיבה העיקרית שבני אדם עושים הדברת יונים היא החשש ממחלות. רבים חושבים כי זוהי סתם אמונה טפלה שהשתרשה. אך זה אינו נכון. מחקרים רבים הוכיחו כי היונים הנן נשאיות של מחלות רבות אשר עלולות לפגוע בבני האדם. בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר העלולות להיפגע ממחלות יונים, נמצאים קשישים וילדים, אשר המערכת החיסונית שלהם אינה מפותחת מספיק ועל כן הם עלולים להידבק במחלות אלו ולקבל אותן בצורה קשה יחסית.

היונים מעבירות מחלות שונות, העלולות לפגוע במערכת הנשימה, במערכת העצבים, במערכת העיכול. מחלות אלו יכולות להתבטא כזיהום. היונים עשויות להעביר אף דלקות שונות העלולות לפגוע באיברים בגוף האדם. ולכן רוב בני האדם החיים בקרבת יונים לא חושבים פעמיים ומבצעים הדברת יונים.

שיטות להדברה

המושג הדברת יונים למעשה מתייחס להשמדה של היונים. למרות היונים הנן חיות חביבות וידידותיות, אחת השיטות של הדברת יונים היא באמצעות דוקרנים. הדוקרנים מזכירים בצורתם את הדוקרנים אשר מציבים בכניסה לחניונים או במחסומי משטרה. דוקרנים נגד יונים עשויים מחומר יותר גמיש כדי שלא יכאיבו ליונים. את הדוקרנים מניחים על אדן החלון, על גגות או על מקומות אחרים שבהם היונים נוהגות להתיישב.

היונים מנסות להגיע למקום שהן אוהבות אך נפגשות עם הדוקרנים, אשר מפריעים להן להישאר שם. כך היונים נאלצות למצוא להן מקום אחר ולהתרחק מהאזור. שיטה נוספת לצורך הדברת יונים היא שימוש ברשתות יונים. יונים אוהבות להתיישב במקומות גבוהים ומוגנים, כגון מסתורי כביסה. כמובן שזה מאוד מפריע לבני הבית כאשר הן יושבות שם. היונים מלכלכות מאוד ובנוסף מעבירות חיידקים ומחלות שונות. על כן, הדברת יונים באמצעות רשת יונים מקשה על היונים להגיע למקום האהוב עליהן וגורמת להן להתרחק מן המקום.

חשוב שהדברת יונים תעשה על ידי מרחיק יונים מקצועי ואמין.

מחירים

  • הרחקת יונים – 500-600 ₪
  • התקנת סליל קפיץ עבור הרחקת יונים 50-150 ₪
  • התקנת דוקרנים מפלסטיק להרחקת יונים 50-100 ₪
  • התקנת דוקרים מנירוסטה להרחקת יונים 50-200 ₪
  • התקנת חוט רטט עבור הרחקת יונים 50-150 ₪
רוצים לפרסם כתבה? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה? שתפו לחבר!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
בניית צימר מעץ

כמה עולה לבנות צימר מעץ?

בוני צימרים מעץ צריכים לקחת בחשבון גורמים שונים כמו מיקום, אקלים ותקציב הפרויקט. ישנן אפשרויות רבות ושונות לבניית צימר מעץ כמו בקתת עץ, יורט, ואוהל.

למאמר המלא »
כמה עולה התקנת מזגן

כמה עולה התקנת מזגן

כאשר רוכשים מזגן חשוב לעשות את ההתקנה ע"י מתקין מקצועי. מזגן מכל סוג נדרש להתקנה ע"י מתקין מקצועי. סוג ההתקנה נקבע לפי סוג המזגן שרכשתם.

למאמר המלא »
כמה עולה סגירת חורף?

כמה עולה סגירת חורף?

מאמר זה יעזור לכם להבין את העלות של סגירת חורף. וגם יספק לך כמה טיפים שיעזרו לך לחסוך כסף. נלמד את היסודות כיצד לסגור את

למאמר המלא »