איך להגדיל צבירת נקודות טיסה בשימוש בכרטיסי אשראי

אחד היתרונות בשימוש בכרטיסי אשראי, הוא האפשרות לנצל את הרכישות שאתם מבצעים, לנקודות טיסה בנוסע המתמיד של אל על, ולהגיע לכרטיסי בונוס שיחסכו לכם הרבה כסף.

חשוב מאוד לדעת שיש הבדלים עצומים בין חברות כרטיסי האשראי, מעמד הכרטיס ומעמד הלקוח באופן צבירת הנקודות שהופכות לנקודות טיסה, ואתם יכולים לנסות לשפר את מצבכם, לפעמים גם בלי לעבור מחברת כרטיסי אשראי אחת לאחרת.

לדוגמא, בחברת ישראכרט, אם יש לכם כרטיס "רגיל" או בינלאומי "רגיל", כל 1,750 ש"ח קניות יזכו אתכם בנקודת טיסה אחת באל על. לעומת זאת, אם תצליחו לשכנע את חברת האשראי להנפיק לכם כרטיס מסוג "פלטינה" אזי כל 750 ש"ח קניות יזכו אתכם בנקודת טיסה בעל אל.

דוגמא נוספת, בחברת לאומי קארד, בכרטיסים הרגילים, כל 3,500 ש"ח קניות, יזכו בנקודת טיסה של אל על, בכרטיס "זהב" כל 2,100 ש"ח רכישות יזכו בנקודת אל על, ואילו בכרטיס מסוג "פלטינה" כל 350 ש"ח רכישות יזכו בנקודת טיסה באל על. אם אתם לקוחות ממש טובים ומבצעים ווליום גדול של עסקאות, תוכלו לשדרג את יחס ההמרה ואף להגיע לכך שכל 250 ש"ח רכישות יזכו אתכם בנקודת טיסה באל על. זאת אומרת שבכרטיס משודרג יחס ההמרה טוב פי 14 לעומת כרטיס רגיל!

מרבית חברות האשראי אינן מזכות בניקוד על תשלומים לרשויות המדינה, כמו תשלומים למס הכנסה ומע"מ. למיטב ידיעתי, רק כרטיס מסוג דיינרס FLY CARD מזכה בניקוד (ניקוד מופחת) על תשלומים לרשויות.

דרך נוספת לצבור נקודות היא אם אתם רוכשים למשל רכב חדש. חלק מיבואני הרכב מוכנים לקבל חלק מהתשלום עבור הרכב החדש בתשלום שמבוצע בכרטיס אשראי. לדוגמא, בקיה אפשרו לשלם 15,000 ש"ח בכרטיס אשראי. דלק מוטורס איפשרה לשם 40,000 ש"ח בכרטיס אשראי. אם אתם בעלי כרטיס עם יחס המרה טוב של כל 250 ש"ח שווה נקודת טיסה, אז גם אם שילמתם רק 15,000 ש"ח ממחיר הרכב שבכל מקרה התכוונם לרכוש, קיבלתם 60 נקודות טיסה. עם ניקוד זה תוכלו למשל לרכוש כרטיס טיסה בחברת UP של אל על לבודפשט בעונת החורף ולהוסיף כ- 50$ עבור מסים והיטלים. לא שווה?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *