הטעיה בהטבת אחד פלוס אחד בסינמה סיטי

חברת לאומי קארד יחד עם סינמה סיטי מציעות כבר זמן רב מבצע משתלם בסך הכל – של רכישת כרטיס קולנוע במחיר של 1 +1. אבל, לצערינו, כרגיל במקומותינו, הפרסום מעט מטעה וגם מראה האתר, שמאפשר לדוגמא, לכאורה, לרכוש כרטיס 1+1 גם באולמות VIP, אבל מחייב במחיר רגיל. הנה מקרה שמדגים מדוע חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ובו 2 הצדדים – סינמה סיטי וגם לאומי קארד, לא יוצאים נקיים.

הכל החל ברצון להתפנק ולרכוש זוג כרטיסי VIP לסרט. המחיר לכרטיס כזה – 129 שקלים, גבוה בכ-100 שקלים מכרטיס רגיל, וזה כמובן עוד לפני אותה עמלת קניה באינטרנט – שערוריה בפני עצמה.

סליקה באתר סינמה סיטי

אפשרות 1+1 לאומי קארד קיימת באתר סינמה סיטי. רק את ההטבה לרוכשים לא נותנים..

כאשר נכנסים לאתר סינמה סיטי ומבקשים להשלים את העסקה, מופיעה לשונית בחירה של אמצעי התשלום. והנה – בעת הניסיון לרכוש כרטיס ויאייפי, עלתה גם שם האפשרות לשלם באמצעות לאומי קארד 1+1.

הזוג, לקוח של לאומי, מיהר לרכוש את ההטבה באתר לאומי – תשלום של 38 שקלים עבור 2 כרטיסים רגילים, למעשה, רוכשים את הכרטיס ומקבלים הנחה של 76 שקלים – כלומר, מדובר בהטבה של 38 שקלים על כל זוג כרטיסים.

לאחר השלמת הרכישה, רק בצפיה בדו'ח כרטיס האשראי, התברר שבוצעה העסקה בלאומי קארד, אבל לא ניתנה כל הטבה. כאן החלה מסכת שיחות עם לאומי קארד שלמרות ההתעקשות לא הניבו הפעם פירות:

סינמה סיטי ולאומי קארד מתכחשים לאחריותם..

בשלב ראשון נציגת לאומי קארד התעקשה שההטבה אינה לכרטיסי VIP. חיפוש באתר לאומי הראה שאכן הדבר כתוב, אם כי לא בצורה בולטת.

הטענה שהאפשרות לבצע את העסקה עם לאומי פינוקים באתר סינמה סיטי, מוכיחה שמדובר בהטעיה, הביאה את התשובה שהם אינם קשורים לסינמה סיטי. רק תמיהה ולחץ גרמה לנציגת לאומי לפנות ולברר מול סינמה סיטי.

התשובה של סינמה סיטי היתה שהתצוגה מבחינתם תקינה ואין בעיה של הטעיה וכמובן שאין מה לדבר על זיכוי. גם נציגת הטבות לאומי קארד הסתפקה באין מה לעשות וגם לא ביטלה את העסקה, כי לדבריה, על פי חוק, אין להם אפשרות להחזיר את הכסף לאחר 14 יום בעסקה באינטרנט..

ההסבר שקיבלה שהם אכן לא חייבים להחזיר אחרי 14 יום, אבל בהחלט יכולים כחברת לאומי קארד, לזכות את החשבון, נתקלה בחומה – גם לאחר בירור עם מנהל משמרת..

ובשורה התחתונה – חשוב לקרוא את האותיות הקטנות. חשוב גם לזכור שזה ממש לא 1 +1 – ברכישה באינטרט יש תוספת של 7 שקלים על זוג כרטיסים, ברכישת כרטיס תלת מימד, יש תוספת של 7 שקלים לכל כרטיס ובמקרה של כרטיס VIP של הסינמה סיטי – כאן כבר מדובר על תוספת של כ-130 שקלים..

מי אמר שבתי הקולנוע עושים את הרווחים שלהם רק ממחיר הפופקורן המופרך?..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *