וואלה שופס – נוהל ביטול עסקה לא סביר

מיקרו גל קטןביצעתי הזמנה של מיקרוגל באתר וואלה שופס. המוצר הגיע ומיד כשפתחתי אותו, התברר כי הזמנתי בטעות גודל מיקרוגל שאינו תואם את רצוני. קטן מדי להכניס צלחת רגילה. התהליך שעברתי מלמד מדוע חשוב להזהר ברכישת מוצרי חשמל באינטרנט

יצרתי קשר עם שירות הלקוחות של וואלה שופס, והסברתי את הטעות שלי, ואמרתי שאני רוצה לרכוש במקום המוצר מוצר גדול יותר. הבטיחו לחזור אלי תוך 24 שעות.

וואלה שופס – שירות הלקוחות מתעכב

לא חזרו אלי אחרי 24 שעות, ולאחר יומיים התקשרתי שוב. אמרו כי רואים את הפניה שלי ויחזרו אלי בהקדם. שוב, לא חזרו אלי ולאחר יום התקשרתי שוב לשירות הלקוחות.

בוואלה שופס אמרו שאני חייב להחזיר את המוצר לספק, במקרה זה לכתובתו ברמלה!!! ורק אז אפשר לזכות אותי. הסברתי כי אני יכול להזמין מוצר גדול יותר אצל אותו ספק כדי לפשט את הענין ולייתר את הצורך להחזיר את המוצר לרמלה…נתקלתי בסירוב לכל נסיון למצוא פתרון יצירתי שיפשט את התהליך.

מדינות ההחזרה של וואלה שופס

הנציג גל שאצלו ביצעתי את ההזמנה, אמר שהוא יכול לדאוג לשליח שיקח את המוצר חזרה לספק, בעלות של 50 ש"ח וכשהסכמתי, הוא אמר שיתאמו איתי את השליחות. עבר עוד יום ולא תואמה איתי השליחות. כשהתקשרתי שוב, אמר לי גל כי אין אפשרות לבצע שליחות לספק זה.

הבהרתי כי מדיניות ההחזרה/החלפה/ביטול של וואלה שופס גרמה לי להגיע למסקנה שאני לא אבצע יותר הזמנה של מוצרים באתר זה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *