ביטול דמי כרטיס בלאומי קארד

איך מבצע בעל כרטיס לאומי קארד ביטול כרטיס אשראי לאומי קארד? ואיך מבצעים פעולות נוספות – כמו למשל ביטול דמי כרטיס בלאומי קארד? עיצות של מחזיק 3 כרטיסי אשראי של לאומי קארד. עם הנפקת הכרטיסים, בדרך כלל מקבלים פטור מדמי כרטיס לתקופה של שנה שנתיים או פטור מותנה בכמות פעולות או חיוב מינימלי כלשהו.

לאומי קארד ביטול כרטיס – הגורמים

ישנן סיבות שונות לרצות לבצע ביטול כרטיס אשראי לאומי. לעתים, בגלל החזקה של מספר כרטיסים גדול מדי, או חשש מגניבה ופעולות לא תקינות בכרטיס. בכל מקרה, הצעד הראשון הוא פשוט מאוד: נכנסים לאתר לאומי קארד, או שמחייגים למוקד ביטול או חסימת כרטיס. הטלפון הוא 03-6178800. ניתן גם להכנס לאתר לאומי קארד ולחסום את הכרטיס בקלות באתר.

לאומי קארד ביטול כרטיס לאומי קארד - ביטול כרטיס אשראי לאומי

ביטול כרטיס לאומי קארד

חשוב רק לבדוק מה קורה עם הוראות הקבע שלכם כאשר אתם פונים אל לאומי קארד ביטול כרטיס – להקפיד לבטל או להעביר אותן לכרטיס החדש, כדי להמנע מאי נעימויות. חשוב עוד לדעת, שהוראות קבע שלא בוטלו, ימשיכו להיות מחויבות עד לסוף התקופה, גם לאחר השלמת ביטול כרטיס לאומי קארד. מן הסתם, הוראה זו תקפה גם לחברות האשראי האחרות.

עניין אחר, פשוט יותר, הוא נושא ביטול דמי כרטיס אשראי קבועים. הנה פירוט מה ניתן לעשות במקרה זה:

דמי כרטיס אשראי קבועים

אחרי שעברו תקופות החסד שניתנו לי, ראיתי כי אני מחוייב בכל כרטיס בדמי כרטיס בסך 13 ש"ח בכל חודש.

פניתי למוקד הטלפוני של לאומי קארד ומובן שתחילה מסרו לי כי אי אפשר לבטל את דמי הכרטיס. כאשר התעקשתי ואמרתי שכלקוח ותיק אני לא מסכים לשלם עמלות על ה"כבוד" להחזיק כרטיס של לאומי קארד, וכי אבטל חלק מהכרטיסים אם לא יבטול החיוב, בסופו של דבר הסכימו לתת לי פטור מדמי הכרטיס לתקופה של שנה. יעצו לי להתקשר בתום שנה ולבקש להאריך את הפטור.

כך, בשיחה טלפונית, חסכתי 468 ש"ח בשנה!

חשוב להיות עירני רק להבחנה שבין כרטיס אשראי בנקאי לבין כרטיס שאינו בנקאי. אם הכרטיס הונפק לכם על ידי הפקיד שלכם בבנק, מדובר בכרטיס בנקאי ואז גם הבקשה לקבל את הפטור מדמי שימוש כרטיס, יבוצע שם. אם הנפקתם את הכרטיס ישירות מחברת האשראי, הפניה צריכה להיעשות אצלם ורק שם יבוצע דמי ביטול כרטיס לאומי קארד.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *